W trosce o zaspokojenie Waszych indywidualnych potrzeb, przygotowaliśmy szeroki wachlarz zajęć fitness o zróżnicowanych poziomach zaawansowania. Początkujących amatorów aerobiku zapraszamy na specjalnie opracowane zajęcia INTRO. Dla naszych zaawansowanych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć choreograficznych i tanecznych (ROCK STEP, STEP, LADIES DANCE, DANCEHALL, ZUMBA). Tylko u nas innowacyjne, autorskie połączenia treningu fitness i baletu! (FIT BALET).

Miłośnikom sportów wytrzymałościowych pomożemy podtrzymać formę na zorganizowanych treningach na rowerach stacjonarnych (INDOOR CYCLING) oraz zajęciach wytrzymałościowo-siłowych Total Muscle Training (TMT).

W naszej ofercie nie zabrakło zajęć mentalnych i rozciągających (JOGA, STRETCHING, PILATES), a także sauny, która pozwoli zadbać o harmonię całego ciała.

Dodatkową motywację do ćwiczeń zapewniają Trenerzy Personalni z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze możecie liczyć na ich fachowe porady. Z nami nie musicie obawiać się o bezpieczeństwo i skuteczność Waszych treningów.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 22:00

Wtorek 07:00 - 22:00

Środa 07:00 - 22:00

Czwartek 07:00 - 22:00

Piątek 07:00 - 22:00

Sobota 09:00 - 19:00

Niedziela 09:00 - 19:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 22.10.2012, 10:19, Stronę wyświetlono: 1515x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry