ZONE FITNESS, Al. Jerozolimskie 200

Warszawa Włochy, Al. Jerozolimskie 200

Brak recenzji
W trosce o zaspokojenie Waszych indywidualnych potrzeb, przygotowaliśmy szeroki wachlarz zajęć fitness o zróżnicowanych poziomach zaawansowania. Początkujących amatorów aerobiku zapraszamy na specjalnie opracowane zajęcia INTRO. Dla naszych zaawansowanych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć choreograficznych i tanecznych (ROCK STEP, STEP, LADIES DANCE, DANCEHALL, ZUMBA). Tylko u nas innowacyjne, autorskie połączenia treningu fitness i baletu! (FIT BALET).

Miłośnikom sportów wytrzymałościowych pomożemy podtrzymać formę na zorganizowanych treningach na rowerach stacjonarnych (INDOOR CYCLING) oraz zajęciach wytrzymałościowo-siłowych Total Muscle Training (TMT).

W naszej ofercie nie zabrakło zajęć mentalnych i rozciągających (JOGA, STRETCHING, PILATES), a także sauny, która pozwoli zadbać o harmonię całego ciała.

Dodatkową motywację do ćwiczeń zapewniają Trenerzy Personalni z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze możecie liczyć na ich fachowe porady. Z nami nie musicie obawiać się o bezpieczeństwo i skuteczność Waszych treningów.

Często zadawane pytania dotyczące ZONE FITNESS, Al. Jerozolimskie 200

ZONE FITNESS, Al. Jerozolimskie 200 znajduje się w lokalizacji Warszawa Włochy

Warszawa Włochy, Al. Jerozolimskie 200

podobne obiekty w pobliżu ZONE FITNESS, Al. Jerozolimskie 200:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu ZONE FITNESS, Al. Jerozolimskie 200

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności