Oferuje na wynajem samochody osobowe, ekologiczne i ekonomiczne. Znajdziesz u nas samochody hybrydowe, z fabryczną instalacją LPG oraz z tradycyjnym paliwem - benzyną lub olejem napędowym. Wszystkie posiadane przez nas samochody spełniają najwyższe normy emisji spalin. Wynajem naszego samochodu, to nie tylko dbałość o środowisko, to także ekonomiczna jazda, niskie spalanie, to niższy koszt podróży. Nasza flota obejmuje samochody wszystkich klas, od małych, klasy A , po klasę Premium - Lexus, BMW, jak również SUV-y i samochody sportowe.

Oferujemy samochody osobowe na wynajem krótkoterminowy, już od 1 dnia, wynajem średnioterminowy, oraz na wynajem długoterminowy - do 24 miesięcy. Wynajem długoterminowy to szczególnie przez nas polecany sposób budowy floty firmowej. Jest to rozwiązanie bardziej korzystne niż zakup czy leasing samochodu i nie wymaga własnego wkładu finansowego.

Wypożyczalnia Samochodów Mirent posiada oddziały w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Rzeszowie i Bielsku-Białej, ale obsługujemy klientów z całej Polski.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 23.12.2016, 14:31, Stronę wyświetlono: 352x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry