Firma Mat Transport rozpoczęła działalność w 1987 roku w Krakowie. Specjalizuje się w wynajmie wysokiej klasy samochodów osobowych wraz z kierowcą. Oferuje również wynajem autokarów i busów. Współpracuje z najlepszymi polskimi i zagranicznymi biurami podróży. Obsługujemy najwyższe urzędy państwowe, koncerny międzynarodowe i banki. W naszej ofercie znajduje się obsługa wycieczek, transfery lotniskowe, serwis transportowy w czasie trwania konferencji itp. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych, polskich i zagranicznych.
Flota firmy Mat Transport to wyłącznie nowoczesne pojazdy z wyposażeniem gwarantującym najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania. Samochody osobowe, to limuzyny marki Mercedes i BMW. Oferujemy ich wynajem wraz z kierowcą. Busy marki Mercedes oraz autokary firm Setra, Neoplan, Mercedes i Iveco, którymi dysponujemy, to komfortowe pojazdy mogące zapewnić transport dla 5-50 osób.
Nasi kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, wysokimi kwalifikacjami zawodowymi i wieloletnim doświadczeniem, daje to pewność dotarcia do celu w bezpieczny i przyjazny sposób. Kierowcy obsługujący klientów zagranicznych, posługują się językiem angielskim.
Firma posiada licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu osób (nr licencji 0001312) oraz certyfikat kompetencji zawodowej (nr 01301/F3/03).

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 22.03.2018, 19:56, Stronę wyświetlono: 310x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry