Oferujemy samochody na wynajem w kilkudziesięciu miastach w Polsce m.in w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu. W ofercie samochody w różnych klasach w atrakcyjnych cenach. FleetPoland wynajdzie dla Ciebie oferty dostępne w wielu różnych wypożyczalniach samochodów i przedstawi najkorzystniejsze, aktualnie dostępne, w terminie i lokalizacji przez Ciebie określonej.
Samochody które przedstawimy, pochodzą tylko z wypożyczalni gwarantujących właściwą jakość floty i obsługi. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wszystkie formalności można załatwić on-line i są one ograniczone do niezbędnego minimum.
Czy potrzebujesz samochodu na jeden dzień, czy na dłużej tu znajdziesz najlepsze oferty wynajmu samochodów. Oferujemy samochody na wynajem krótkoterminowy od jednego dnia do kilku, kilkunastu tygodni, jak i wynajem długoterminowy, nawet do 24 miesięcy.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 23.07.2015, 11:00, Stronę wyświetlono: 433x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry