Oferujemy tłumaczenia językowe oraz organizujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych, Firm.

Prowadzimy zajęcia z:
angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, j. polskiego dla obcokrajowców.
Zapraszamy na zjaęcia na wszystkich poziomach zaawansowania
w małych grupach lub lekcje indywidualne one to one z polskim lektorem lub Native Speakerem.

Przygotowujemy do Certyfikatów Językowych, jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS.
Prowadzimy kursy do egzaminu Gimanzjalnego oraz przygotowanie kursy do Matury z j. angielskiego i niemieckiego - zajęcia w małych grupach.
Kontakt
Napisz opinię ...
05.09.14, 09:16
Jak najbardziej mogę zarekomendować kurs angielskiego metodą bezpośrednią. Bardzo miła lektorka, zawsze przygotowana do zajęć, kameralna grupa, wszystkie zajęcia odbywały się zgodnie z grafikiem, jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z samej metody która pozwoliła mi szybciej znacznie poszerzać wiedzę z angielskiego.
09.08.14, 01:37
duży pozytyw za kurs francuskiego metodą bezposrednią ze świetnie przygotowaną do zajęć lektorką, rewelacyjna osoba, bardzo fajna atmosfera zajęć, zupełnie inna liga niż znam to z innych szkół i jestem pod wrażeniem, polecam
03.08.14, 08:58
Nauczyłam się u nich dużo więcej metodą bezpośrednią niż w innych szkołach klasycznymi metoda z nosem w książkach. Mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie, nauka idzie wtedy znacznie szybciej, polecam przetestować i zapisać się na lekcję próbną aby samemu sprawdzić i ocenić! http://lingua-house.pl/jangielski-metoda-direct-method-for-english.html
10.09.12, 08:51
Bardzo dobra szkoła językowa w Katowicach. W poprzednik roku akademickim byłam na kursie metodą callana z j. angielskiego i bardzo sobie chwalę. W tym roku również się mam nadzieję wybrać - kurs był prowadzony profesjonalnie, miał atrakcyjną cenę i naprawdę było warto imho!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 04.09.2012, 13:50, Stronę wyświetlono: 5246x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry