Kursy językowe dla firm - The Link

Katowice, Różyckiego 14C

Brak recenzji
The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej ma ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu. Kursy i szkolenia językowe są przygotowane dla firm, organów publicznych oraz instytucji, które chcą zadbać o wysoką jakość komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Oferta obejmuje zajęcia językowe z kilkunastu różnych języków na najwyższym poziomie. Szkoła językowa posiada też autorską platformę Langdit przeznaczoną do profesjonalnych audytów językowych usprawniających procesy w działach HR. Warto zadbać o swobodny dialog w wielokulturowym świecie. The Link Szkoła Języków Obcych i Komunikacji Międzykulturowej to innowacyjne rozwiązania dla biznesu oraz gwarancja skutecznych metod nauczania.

Często zadawane pytania dotyczące Kursy językowe dla firm - The Link

Kursy językowe dla firm - The Link znajduje się w lokalizacji Katowice

Katowice, Różyckiego 14C

podobne obiekty w pobliżu Kursy językowe dla firm - The Link:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności