Ristorante Amarone mieści się w Hotelu Pod Różą. Miła atmosfera i wystrój przypomina klimat południowych uliczek Italii. W menu dominują włoskie potrawy, zwraca uwagę duży wybór makaronów własnej roboty.

Różnego rodzaju pieczywo podawane do stołu, wypiekane jest codziennie rano. Szef kuchni dba o każdy szczegół. Większość produktów przyjeżdża prosto z Włoch, co gwarantuje autentyczność potraw. Karta menu zmienia się wraz z porami roku. W weekendy można tu posłuchać muzyki na żywo granej na harfie lub fortepianie.

Specjalność kuchni, aktualnie polecana przez przez szefa kuchni, to domowe pappardelle z prawdziwkami.

Kuchnia: polska, włoska
Restauracja dysponuje 60 miejscami.
Czynna jest od 11:00 do 23:00.

Ristorante Amarone
wejście od ul. św. Tomasza
31-021 Kraków
tel. +48 12 424 33 81
fax: +48 12 424 33 51
ristorante@hotel.com.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.11.2008, 01:07, Stronę wyświetlono: 2958x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry