QUBUS HOTEL Gorzów Wlkp. to czterogwiazdkowy w pełni klimatyzowany obiekt położony w centrum miasta. W restauracji Goście mogą delektować się smakiem potraw z różnych zakątków świata i aromatem niepowtarzalnych kaw.

QUBUS HOTEL Gorzów Wlkp. to również wysokiej klasy centrum konferencyjne, składające się z 3 sal konferencyjnych i sali audytoryjnej.

Hotel proponuje wypoczynek w Centrum Odnowy Biologicznej, gdzie znajdują się: sauna fińska i turecka, jacuzzi, bicze wodne oraz sala fitness.

Usługi dodatkowe:
* sejf hotelowy lub skrytka depozytowa
* pranie i czyszczenie odzieży
* parking strzeżony
* obsługa bankietów i imprez

QUBUS HOTEL Gorzów Wlkp. ****
ul. Orląt Lwowskich 3
66-410 Gorzów Wlkp.

Kontakt
Tel: +48 (95) 735 0 735
Fax: +48 (95) 735 1 735

www.qubus.pl
gorzow@qubushotel.com


Rezerwacje indywidualne:
Centralna Rezerwacja +48 (71) 782 87 65
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 20.02.2009, 09:06, Stronę wyświetlono: 1748x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry