Przychodnia Lekarska KEN to nowoczesna placówka zdrowia, która mieści się w samym sercu Ursynowa. Przez ostatnie 15 lat poradnia funkcjonowała pod nazwą Pacjent jest najważniejszy i przez ten czas zdobyła ogromne zaufanie wśród pacjentów, którzy doceniają wysoki standard świadczonych usług medycznych, możliwość korzystania z porad wybitnych specjalistów, a także bogatą ofertę badań i zabiegów medycznych przeprowadzanych na miejscu w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt.

Nasza przychodnia specjalizuje się w leczeniu osób dorosłych, którym oferujemy usługi podstawowej opieki zdrowotnej POZ oraz porady wielu specjalistów. W ramach umowy z NFZ porad udzielają:

Internista

Diabetolog

Dermatolog

Okulista

Z kolei usługi odpłatne świadczone są przez lekarzy takich specjalizacji jak:
ginekologia, psychiatria, kardiologia, onkologia, laryngologia. Bezpośrednio w placówce wykonujemy badania USG, wszystkie badania laboratoryjne oraz badania EKG.

Zmiana nazwy przychodni nie oznacza zmiany priorytetów jej działalności, gdyż wciąż pacjent i jego potrzeby są dla nas najważniejsze. Dlatego też nieustannie pracujemy nad bieżącym dostosowaniem oferty do oczekiwań naszych pacjentów oraz nad zachowaniem bardzo wysokiego poziomu świadczonych usług. Aktualnie do najważniejszych atutów naszej przychodni należy zaliczyć:

Usługi świadczone przez najlepszych warszawskich specjalistów Doskonałe zaplecze techniczne (wyposażenie gabinetów w najnowocześniejszy sprzęt). Krótkie terminy oczekiwania na wizytę (także w ramach NFZ). Telefoniczną rejestrację do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej
Świetnie zorganizowaną rejestrację, obsługiwaną przez wykwalifikowany i sympatyczny personel
Zawsze miłą atmosferę.

Serdecznie zapraszamy pacjentów z całej Warszawy i okolic!

Godziny otwarcia

Poniedziałek 07:30 - 20:00

Wtorek 07:30 - 20:00

Środa 07:30 - 20:00

Czwartek 07:30 - 20:00

Piątek 07:30 - 20:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 19.07.2016, 22:34, Stronę wyświetlono: 272x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry