Odkąd istniejemy na rynku za podstawowy cel stawiamy sobie ulepszanie oraz rozszerzanie świadczonych przez nas usług. Posiadamy szeroką gamę samochodów, których nie znajdziecie Państwo w żadnej innej wypożyczalni. Dzięki temu, każdy klient będzie mógł poczuć się komfortowo i bezpiecznie.

Proxima gwarantuje zapewnienie komfortu naszym klientom poprzez:

Fachowość
Nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji w zakresie dostosowania odpowiedniego samochodu do oczekiwań i potrzeb klientów.

Dostępność
Szeroka gama oferowanych samochodów. Charakteryzujemy się szeroką gamą samochodów dostawczych wszystkich marek, wspieraną przez busy osobowe z najlepszym, możliwym do zainstalowania wyposażeniem specjalnie dla naszych klientów.

Niezawodność
Przeszkoleni pracownicy serwisu utrzymują samochody na bardzo wysokim poziomie techniczym i wizualnym. Wynajmowane samochody są każdorazowo sprawdzane dla bezpieczeństwa i niezawodności naszych klientów. Wynajmując u nas pojazd masz gwarancję obsługi przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez przypisanego Ci konsultanta.

Elastyczność
Potrzeby naszych klientów skłaniają nas do ciągłego rozwoju i dostarczania coraz to nowych rozwiązań.

Sprawdź nas - poczuj pewność i komfort!

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 03.02.2015, 23:37, Stronę wyświetlono: 388x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry