Wynajmem samochodów osobowych - Wynajmij-samochód

Nadarzyn, Al. Katowicka 70

Brak recenzji
Wypożyczalnia aut dostawczych Moto-Partner zapewnia krótko- i długoterminowy wynajem aut dostawczych. W ofercie znaleźć można w pełni sprawne, wyprodukowane w 2019 roku, furgony i kontenery, chłodnie i izotermy, a także auta osobowe Kia proponowane przede wszystkim w ramach wynajmu długoterminowego. Firma dba o zadowolenie klienta oraz wysoką klasę samochodów - umożliwia skorzystanie z szeregu usług opcjonalnych, takich jak ubezpieczenie, samochód zastępczy, wsparcie w razie wystąpienia szkody, jak również wypożyczenie door 2 door, umożliwiające podstawienie auta w określonym miejscu i czasie.

Często zadawane pytania dotyczące Wynajmem samochodów osobowych - Wynajmij-samochód

Wynajmem samochodów osobowych - Wynajmij-samochód znajduje się w lokalizacji Nadarzyn

Nadarzyn, Al. Katowicka 70

podobne obiekty w pobliżu Wynajmem samochodów osobowych - Wynajmij-samochód:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności