Polska Grupa Certyfikująca jest agencją zajmującą się badaniem wiarygodności i sytuacji finansowej przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Głównym celem Grupy jest efektywne wspomaganie przedsiębiorców w podejmowaniu decyzji biznesowych i rekomendowanie partnerstwa z przedsiębiorstwami stosującymi dobre postawy biznesowe.

Zespół tworzący Polską Grupę Certyfikującą posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu analiz finansowych i gospodarczych przedsiębiorstw. Grupa stawia na wiarygodność i rzetelność informacji, dlatego przyznaje prestiżowe certyfikaty firmom, które spełniają określone kryteria biznesowe i działają na rynku efektywnie.

Polska Grupa Certyfikująca przyznaje cztery rodzaje certyfikatów:

> Certyfikat Wiarygodny Eksporter - promocja przedsiębiorstw prowadzących lub zamierzających prowadzić działalność eksportową oraz wyróżnienie oferowanych przez nie produktów i usług

> Certyfikat Sprawdzona Firma - narzędzie biznesowe, służące przede wszystkim do promowania firm, w których praktykowane są pozytywne postawy biznesowe.

> Certyfikat Innowacyjna Firma - certyfikat ten nadawany jest w celu potwierdzenia występowania w danym przedsiębiorstwie aspektów innowacyjności.

> Certyfikat Zaufana Firma - prestiżowe wyróżnienie dla sklepów, które zajmują się sprzedażą w Internecie


Zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą podkreślić swój prestiż i znaczenie rynkowe, a także pozyskać atrakcyjne narzędzie promocyjne swojej oferty.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 22.11.2012, 12:25, Stronę wyświetlono: 458x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry