Kurs Moderatora Design Thinking - Design Thinking Institute

Poznań, Bolesława Prusa 4/9

Brak recenzji
Design Thinking Institute od 2012 roku specjalizuje się w metodzie design thinking, szerzy ją dzięki kursom i szkoleniom (stacjonarne i online) oraz wdraża w organizacjach, firmach i instytucjach. DT-Institute układa programy, które wspierają przedsiębiorstwa w ulepszaniu innowacyjnych usług, strategii i produktów. Jako pierwsza w Polsce firma wdrożyła Kurs Moderatora Design Thinking. Wprowadziła Design Thinking Experience Program, oryginalny system szkoleń, który pomaga organizacjom budować wewnętrzną politykę opartą na regułach twórczego myślenia o odbiorcy i jego potrzebach. Design Thinking Institute organizuje szkolenia metodą warsztatową, które inspirują do działania, formułowania celów i rozwoju. 

Często zadawane pytania dotyczące Kurs Moderatora Design Thinking - Design Thinking Institute

Kurs Moderatora Design Thinking - Design Thinking Institute znajduje się w lokalizacji Poznań

Poznań, Bolesława Prusa 4/9

podobne obiekty w pobliżu Kurs Moderatora Design Thinking - Design Thinking Institute:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Kurs Moderatora Design Thinking - Design Thinking Institute

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności