Rozwody zawsze są trudne i przynoszą sporo cierpień i stresu, do tego sprawy rozwodowe nigdy nie ma się pewności, że sąd orzeknie na naszą korzyść. O ile na cierpienie i stres adwokat nie wiele może pomóc to w przypadku sprawy rozwodowej już tak.

Kancelaria adwokacka Urszula Zajko z Białegostoku pomoże Ci przeprowadzić wszystko tak jak należy: przygotuje pozew rozwodowy, po wygranej sprawie pozew o alimenty, w razie konieczności o pozbawienie praw rodzicielskich po prostu dopilnuje wszystkiego od początku do końca. Zaufaj nam a chodź od strony prawnej rozwód nie będzie koszmarem.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 15.06.2017, 20:17, Stronę wyświetlono: 192x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry