Kancelaria Odszkodowawcza - Adwokat Eliza Korsak

Białystok, Rynek Kościuszki 15B lok. 29

Brak recenzji
Od 2013 roku Kancelaria Adwokacka Adwokat Elizy Korsak oferuje pomoc związaną z kompleksową obsługą prawną firm oraz dochodzeniem odszkodowań. Udzielamy wsparcia merytoryczno-prawnego z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, gospodarczego i egzekucyjnego. Specjalizujemy się m.in. w dochodzeniu odszkodowań za błędy medyczne, śmierć bliskiej osoby, wypadki przy pracy i w gospodarstwach oraz odpowiedzialności cywilnej (w przypadku kolizji drogowej i innych sytuacji losowych).

W ramach naszych usług przygotowujemy niezbędną dokumentację procesową, przeprowadzamy negocjacje oraz udzielamy wsparcia i reprezentujemy Klientów w trakcie całego toku postępowania. Swoją działalność prowadzimy zarówno stacjonarnie na obszarze województwa podlaskiego (ze szczególnym uwzględnieniem miasta Białegostoku), jak i zdalnie na terenie całej Polski (głównie w województwach podlaskim, warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim).

Zapewniamy najwyższą jakość usług, sumienność oraz indywidualne podejście. Jesteśmy silnie zaangażowani w prowadzone przez nas sprawy, a każdy proces traktujemy priorytetowo. W pracy z Klientami zawsze kierujemy się profesjonalizmem, skrupulatnością i uczciwością. Zależy nam na uzyskaniu możliwie najlepszego oraz najoptymalniejszego wyniku. Zapoznaj nas ze swoją sprawą. Serdecznie zapraszamy!

Często zadawane pytania dotyczące Kancelaria Odszkodowawcza - Adwokat Eliza Korsak

Kancelaria Odszkodowawcza - Adwokat Eliza Korsak znajduje się w lokalizacji Białystok

Białystok, Rynek Kościuszki 15B lok. 29

podobne obiekty w pobliżu Kancelaria Odszkodowawcza - Adwokat Eliza Korsak:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności