ECO – EXPERT to szczecińska firma specjalizująca się w świadczeniu usług związanych z ochroną środowiska. Chodzi o usługi, których wykonanie jest niezbędne w przypadku planowania wykonania elektrowni wiatrowej, autostrady czy drogi szybkiego ruchu. Firma znajduje się na ulicy Monte Cassino 18a i wszystkich przychodzących do niej klientów obsługuje w sposób profesjonalny i pełen merytorycznej wiedzy.

ECO – EXPERT kieruje swoje usługi zarówno do osób prywatnych, przedsiębiorstw, spółek jak i instytucji państwowych. Z usług mogą korzystać inwestorzy krajowi i zagraniczni. Jedni i drudzy obsługiwani są przez wykwalifikowany personel dysponujący wiedzą i ogromnym doświadczeniem.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 17.01.2015, 20:57, Stronę wyświetlono: 180x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry