Kompleksowe psychotesty w Szczecinie - Pracownia Badań Psychologicznych

Szczecin, ks. Piotra Ściegiennego 25 lok. 107

Brak recenzji
Pracownia Badań Psychologicznych proponuje profesjonalne i kompleksowe psychotesty w Szczecinie. Badania psychologiczne i psychotechniczne skierowane są do kierowców oraz osób, które ubiegają się o pozwolenie na posiadanie broni. Firmę wyróżnia elastyczność czasowa - terminy dopasowywane są do dyspozycyjności klienta. Z badań skorzystać mogą kierowcy pracujący w transporcie, kierowcy pojazdów uprzywilejowanych, instruktorzy jazdy i egzaminatorzy oraz kandydaci na te stanowiska, a także kierowcy po utracie prawa jazdy i sprawcy wypadków drogowych. Pracownia Badań Psychologicznych zapewnia usługi na najlepszym poziomie w konkurencyjnych cenach.

Często zadawane pytania dotyczące Kompleksowe psychotesty w Szczecinie - Pracownia Badań Psychologicznych

Kompleksowe psychotesty w Szczecinie - Pracownia Badań Psychologicznych znajduje się w lokalizacji Szczecin

Szczecin, ks. Piotra Ściegiennego 25 lok. 107

podobne obiekty w pobliżu Kompleksowe psychotesty w Szczecinie - Pracownia Badań Psychologicznych:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Kompleksowe psychotesty w Szczecinie - Pracownia Badań Psychologicznych

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności