* Wydarzenie archiwalne *

Gdzie?

Centrum Biznesu

Kielce, al. Solidarności 34

Kiedy?
niedziela
09 czerwiec 2019 godz. 16:00

Potężna dawka dobrego humoru, nieoczekiwane zwroty akcji, błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi, fantastyczna obsada to zagwarantuje Wam tylko teatr Te. Ta. Te. T w najnowszej komedii Mirka Bielińskiego -
Umrzeć ze śmiechu (Exit Laughing). To przezabawna sztuka, której głównym tematem jest przyjaźń czterech nietuzinkowych kobiet. Przyjaźń, której nawet śmierć nie jest w stanie zakończyć!
Jeśli przez ostatnie trzydzieści lat życia, największą przyjemnością czterech pań, była cotygodniowa, wieczorna gra w karty, fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą. Jednak nie dla CONNIE, MILLIE i LENY. Te trzy damy z Południa, postanawiają urządzić pożegnalny wieczór swojej przyjaciółce MARY. Wypożyczają w sposób mało legalny prochy z domu pogrzebowego i rozpoczyna się impreza, po której nic już nie będzie takie samo.Reżyseria:
Mirosław Bieliński. Obsada:Connie:
Teresa Bielińska. Millie:
Ewa Pająk. Lena:
Beata Pszeniczna. Rachel:
Magdalena Daniel / Wiktoria Kulaszewska. Bobby Grayson:
Andrzej Plata / Adrian Wajdaczas trwania: 70 minut (bez przerwy)Spektakl dla widzów od lat 16! Teresa Bielińska, Magdalena Daniel, Wiktoria Kulaszewska, Ewa Pająk, Beata Pszeniczna
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Kabaret JURKI
sobota 09 listopad 201920:00
Wojewódzki Dom Kultury
Kielce, ks. Piotra Ściegiennego 2
Wojciech Cejrowski Stand-up comedy - NIE CHCECIE TAM BYĆ
poniedziałek 28 październik 201919:00
Wojewódzki Dom Kultury
Kielce, ks. Piotra Ściegiennego 2
Piotr Bałtroczyk - Mężczyzna z kijowym peselem
niedziela 08 grudzień 201919:00
Wojewódzki Dom Kultury
Kielce, ks. Piotra Ściegiennego 2
Musical - 20 lat po metrze
niedziela 15 grudzień 201918:00
Wojewódzki Dom Kultury
Kielce, ks. Piotra Ściegiennego 2
Amfiteatr Kadzielnia
Kielce, Aleja Legionów
Stronę opublikowano: 15.05.2019, 12:20, Stronę wyświetlono: 4x
Hotele w pobliżu
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry