Gdzie?

Filharmonia Śląska

Katowice, Sokolska 2

Kiedy?
sobota
30 listopad 2019 godz. 17:00

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapiu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty tu i teraz. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.
MUZYKAPianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi'ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.HUMORPełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!
Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik. Występują:Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz. Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała
Czas trwania: 90 min Waldemar Malicki

Bilety w cenie od: 100zł

Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Koncert Lady Pank
sobota 26 październik 201918:30
Spodek
Katowice, Aleja Korfantego 35
2. Tribute to...
niedziela 27 październik 201919:00
Spodek
Katowice, Aleja Korfantego 35
KULT - KATOWICE - Pomarańczowa trasa 2019
sobota 23 listopad 201919:00
Spodek
Katowice, Aleja Korfantego 35
KULT - KATOWICE - Pomarańczowa trasa 2019
sobota 23 listopad 201919:00
Spodek
Katowice, Aleja Korfantego 35
Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie
sobota 30 listopad 201917:00
Filharmonia Śląska
Katowice, Sokolska 2
Stronę opublikowano: 29.04.2019, 00:02, Stronę wyświetlono: 16x
Hotele w pobliżu
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry