W nowym programie Zuchwałość rzeczy marnych

Brak recenzji
25 October 2024 19:00
Premiera! Nowy program Kabaretu Trzecia Strona Medalu!
Po udanym roku Anno Domini 2023 wyruszamy w trasę z zupełnie nowym, świeżym programem pt. "Zuchwałość rzeczy marnych"! Tym razem odsłonimy trzecią stronę medalu sytuacji z którymi utożsamić może się każdy z nas, które wywołują emocje, spędzają sen z powiek, podnoszą ciśnienie, gotują wodę w czajniku ale ostatecznie... no właśnie! Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością. Spodziewaj się niespodziewanego! Czekają na Ciebie premierowe numery, piosenki, skecze z Ryjka 2023 (wygranego przez nas po raz drugi, decyzją publiczności Konkursu Na Boczku Rybnickiej Jesieni Kabaretowej) a i znajdzie się miejsce na HITA z ostatniego programu! Wszystko to okraszone muzyką na żywo na akordeonie! Na scenie niezmiennie: Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus i Szczepan Szubzda! Nie może Cię zabraknąć! Bez ciebie nie gramy! Chyba, że zamiast Ciebie przyjdzie ktoś inny.Bilety: 45 / 55*zł (*w dniu występu)Kabaret Trzecia Strona Medalu - ulubieńcy publiczności! Zwycięzcy największych festiwali kabaretowych 2023! W tym:
Zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku "27.RYJEK 2023" w Rybniku! (decyzja publiczności).Laureaci Grand Prix 20. Festiwalu "TRYBUNAŁY UŚMIECHU 2023" w Piotrkowie Trybunalskim! 
Laureaci I Nagrody podczas 23. Festiwalu Kabaretowego "FERMENTY 2019″ w Bielsku-Białej! (decyzja publiczności). Laureaci III Nagrody oraz Nagrody Publiczności podczas 44. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry "LWHi. S 2023″ w Lidzbarku Warmińskim! 
Laureaci II Nagrody oraz Nagrody Publiczności podczas 40. Turnieju Łgarzy w Bogatyni!
Został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym i prześmiewczym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 90 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 70 nagród i wyróżnień, w tym zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku 2022 i 2023! Kup. Bilecik.pl

Wykonawcy / Artyści:

Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus, Szczepan Szubzda, Damian Filowicz

Miejsce

Hala Widowiskowo-Sportowa - Sala konferencyjna
Puszczykowo, Podgórna 21

Data i czas

Friday 25 October 2024 godz. 19:00
Bilety w cenie od: 45 PLN
Hala Widowiskowo-Sportowa - Sala konferencyjna
Puszczykowo, Podgórna 21
W nowym programie Zuchwałość rzeczy marnych

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności