TRASA PROMUJĄCA NOWY ALBUM

Brak recenzji
13 grudzień 2019 20:00
Ceny: 69 PLN
BEDNAREK wyrusza w trasę koncertową, promującą  najnowszy album! Formacja Kamila Bednarka ogłosiła daty koncertów, które odbędą się w 8 największych polskich miastach. Cykl występów rozpocznie się 30 marca w krakowskim Klubie Studio. Zespół odwiedzi także Rzeszów, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Łódź, Warszawę oraz Wrocław. Bilety na wydarzenia są już dostępne w sprzedaży!
Rok 2018 - powstaje zespół
Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana Ziemia Obiecana. Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku, dzięki telewizyjnemu programowi Mam Talent i sukcesowi odniesionego w nim przez Kamila Bednarka - wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album Star. Guard. Muffin Szanuj uzyskał status podwójnej platyny. 
W 2011 roku Star. Guard. Muffin gościli na Jamajce, a efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel Jamaican Trip, gdzie wśród gości pojawiają się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy'ego.
W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę Jestem..., która utrzymywała się w zestawieniu OLi. S ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Album uzyskał status diamentowej płyty.
W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej.
W 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.
Rok 2015 to album Oddycham, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promują single List, Euforia i Sailing. 1 grudnia 2017 ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka TALIZMAN. Krążek ten wydany został przez wytwórnię SPACE RECORDS. Wytwórnię założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery pokrył się złotem.
W listopadzie 2018 zespół BEDNAREK zagrał w Klubie Stodoła koncert jubileuszowy, z okazji 10-lecia aktywności scenicznej. Gościnny udział w wydarzeniu wzięli: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki oraz Igor Herbut. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy tłumnie towarzyszyli muzykom w hucznych obchodach dekady aktywności scenicznej.
Rok 2019 to czas trasy koncertowej promującej nowy album, w którą zespół
BEDNAREK wyruszy już w marcu. Podczas wydarzeń fani usłyszą największe przeboje grupy, jak również materiał z najnowszego krążka. Formacja Kamila Bednarka zaplanowała występy w 8 największych polskich miastach:22 listopada - Peron 5 - Szczecin 23 listopada - B17 - Poznań24 listopada - Parlament - Gdańsk 1 grudnia - Pod Palmą - Rzeszów 7 grudnia - A2 - Wrocław8 grudnia - Wytwórnia - Łódź13 grudnia - Klub Stodoła - Warszawa14 grudnia - Klub Studio - Kraków. Otwarcie drzwi - 18:30Start koncertu - 20:00


Wykonawcy / Artyści:

Kamil Bednarek

Miejsce

Klub Stodoła
Warszawa, Stefana Batorego 10

Data i czas

piątek 13 grudzień 2019 godz. 20:00

Bilety w cenie od: 69zł
Klub Stodoła
Warszawa, Stefana Batorego 10
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.