Szalone Nożyczki - Hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, spektakl w którym finał ustala widownia

Brak recenzji
19 wrzesień 2021 16:00
Dowiedz się kto zabije w Szczecinku!
W trosce o dobre nastroje mieszkańców, Kino Wolność będzie gościło na swojej scenie kultowy spektakl teatralny pt. "Szalone nożyczki" już 1 marca 2020r. o godz.
16.00 i 19:00! "Szalone nożyczki" porywają w wir zabawy i zagadki miliony widzów na całym świecie tak skutecznie, że znalazły się w Księdze Guinnessa. Mieszkańcy Szczecinka będą mieli okazję obejrzeć ten spektakl w nowej odsłonie z gwiazdorską obsadą.
Przebojowy fryzjer wynajmuje lokal od pani Izabeli. Jego salon odwiedzają nader barwne postacie, interes świetnie się kręci, aż dochodzi do tragedii... Właścicielka lokalu zostaje znaleziona martwa. Kto? Kiedy? I dlaczego? Do akcji rusza policja, ale okazuje się, że każdy z obecnych w salonie miał motyw! Detektywi miotają się słuchając sprzecznych zeznań i jest to czas, gdy do akcji wkracza WIDZ. To Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu, które za każdym razem może być inne. Spektakl jedyny w swoim rodzaju, pełen wybuchów śmiechu i interakcji wyśmienitych, gotowych na wszystko aktorów z Widzami!
Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski 
Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański 
Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Barbara Markowska: Dominika Gwit
Edward Wurzel: Alan Andersz
Antoni Grzebiński: Przemysław Cypryański / Maciej Wilewski Kup. Bilecik.pl

Wykonawcy / Artyści:

Lesław Żurek / Maciej Wilewski / Krzysztof Ibisz, Joanna Kupińska / Urszula Dębska, Alan Andersz

Miejsce

WOK Hutnik
Wyszków, ul. Prosta 7

Data i czas

niedziela 19 wrzesień 2021 godz. 16:00
Bilety w cenie od: 50 PLN
WOK Hutnik
Wyszków, ul. Prosta 7
Szalone Nożyczki - Hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, spektakl...

Inne wydarzenia w okolicy

19wrz
Szalone Nożyczki - Hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, spektakl w którym finał ustala widownia Wyszków, ul. Prosta 7 Dowiedz się kto zabije w Szczecinku! W trosce o dobre nastroje mieszkańców, Kino Wolność będzie gościło na swojej scenie kultowy spektakl...
Szalone Nożyczki - Hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, spektakl w którym finał ustala widownia
więcej

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności