SUPERNOVA Festival 2020

Brak recenzji
15 lipiec 2021 13:00
II edycja MUZYCZNEGO festiwalu, który rozpoczyna okres wakacyjny w Polsce.W życiu liczy się tylko MOMENT. Spędź go w najlepszy możliwy sposób i już teraz zaplanuj jak się do nas dostaniesz pod koniec czerwca 2020. Pociągiem, autem, a może autostopem? Wybór należy do Ciebie!
SUPERNOVA Festival 2020, czyli okres zmian i rozwoju naszego wydarzenia. Pozostajemy wciąż festiwalem ze sporą dawką muzyki elektronicznej z bardzo mocnym naciskiem na #techno, ale dajemy Wam możliwość delektowania się innymi gatunkami jak #hiphop, #rock czy #pop. Są to zmiany, których na pewno NIE BĘDZIECIE żałować i każdemu przypadną do gustu. Zmienia się również termin festiwalu - zaczynamy już w piątek
26.06 i kończymy w niedzielę
28.06 w godzinach popołudniowych. Powiększymy też nieco teren samej wioski festiwalowej i tchniemy w nią nowe życie, poprzez masę instalacji i ciekawych zdobień.
15.07.2021 wystąpią - PRO8L3M, Paluch, KęKę, Tymek, Oki
16.07.2021 wystąpią - Bonson, Otsochodzi, Deniz Bul, Oley, Maks. B Kup. Bilecik.pl

Wykonawcy / Artyści:

Paluch, Kękę, Coals, Ann Clue, Deniz Bul, Aksamit, Blooma, Maks B, OLEY

Miejsce

Barcice nad Popradem w szczerym polu!
Barcice

Data i czas

czwartek 15 lipiec 2021 godz. 13:00
Bilety w cenie od: 49 PLN
Barcice nad Popradem w szczerym polu!
Barcice
SUPERNOVA Festival 2020

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności