STAND-UP: Jasiek Borkowski i Damian Skóra

Brak recenzji
03 czerwiec 2021 20:00

Po długiej przerwie stand-up wraca do Plamy! Czy Nowy Targ stęsknił się za komedią? Bo komicy za Nowym Targiem tak! Już 8 października odwiedzą nas z nowymi, jeszcze ciepłymi materiałami Panowie, których stali bywalcy na pewno pamiętają: Jasiek Borkowski i Damian Skóra.Jasiek Borkowski - zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.Damian Skóra - Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził "miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał". Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Dwukrotnie gościł na antenie Comedy Central, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), na youtube (dwa programy komediowe) oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).bilety:- bilety on-line: 25 pln,- 30 pln w dniu wydarzenia;Liczba miejsc ograniczona do 40!1.
Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.2. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maska lub przyłbica) oraz zachowania dystansu społecznego.3. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.4.
Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety5. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.6. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu. Kup. Bilecik.pl

Wykonawcy / Artyści:

Jasiek Borkowski, Damian Skóra

Miejsce

Pub Plama
Nowy Targ, Kościelna 7

Data i czas

czwartek 03 czerwiec 2021 godz. 20:00
Bilety w cenie od: 25 PLN
Pub Plama
Nowy Targ, Kościelna 7
STAND-UP: Jasiek Borkowski i Damian Skóra

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności