Sad Smiles

Brak recenzji
21 June 2024 20:00
Sad Smiles.
To jest ich czas! W tym roku zagrali na głównej scenie OFF Festivalu Artura Rojka, na głównej scenie Jarocin Festiwalu (wygrali przegląd kapel) oraz na Watermill Festivalu w Niemczech!- Ten zespół ma wszystko: pasję, charyzmatycznego wokalistę, urocze chórki i młodzieńczy, ale bardzo już dojrzały, bunt. "Gówniarze" - pomyślelibyście. A i tekstów, i grania mogą pozazdrościć niejedni, którzy występują od dekad. - pisze o naszym zespole Sad Smiles Oliwia Kopcik w portalu Muzyka Interia.Sad Smiles to zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 17 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.
Mają na koncie wygraną w kilku przeglądach (z Jarocinem na czele), zagrali też wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy czy grupą Happysad, supportowali też The Subways podczas ich polskiej trasy. Sad Smiles wystąpili przed rokiem na na Ciesz. Fanów Festivalu oraz na Takt Festivalu (Serbia - jako headliner), jesienią zagrali na Great September, największym showcasie w Polsce. Tuż po występie na żywo otrzymali… propozycję kontraktu! Nie ma się co dziwić, to sceniczne zwierzęta! Koncerty to ich największa siła!
Ten rok też jest pełen dobrych wieści - Sad Smiles wystąpili m.in. na Jarocin Festivalu, OFF Festivalu oraz Watermill w Görlitz (Niemcy).
Ich ostatnie trzy single "Miasto Marzeń", "Nie mogę" i "Świat doskonały" emitowane były w kilkunastu stacjach radiowych z Czwórką, Radiem 357 (Piosenka Dnia) i Radiem Nowy Świat na czele.
Ciężko tym zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach - pomiędzy piosenkami zamieniają się nimi lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.
Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewno - jest tu pasja i energia. Dużo energii!
Zespołem opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music. Kup. Bilecik.pl

Wykonawcy / Artyści:

Sad Smiles

Miejsce

Lemon Tree, ul. Zachodnia 38
Łomianki

Data i czas

Friday 21 June 2024 godz. 20:00
Bilety w cenie od: 45 PLN
Lemon Tree, ul. Zachodnia 38
Łomianki
Sad Smiles

Inne wydarzenia w okolicy

22Nov
Platynowy koncert 55-lecia Łomianki, ul.Staszica 2 Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle...
Platynowy koncert 55-lecia
więcej

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności