Gdzie?

Teatr Rozrywki

Chorzów, M. Konopnickiej 1

Kiedy?
piątek
29 listopad 2019 godz. 19:00

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować Państwa, że jeden z najlepszych zespołów świata - RUSSIAN NATIONAL BALLET KOSTROMA ponownie odwiedzi Polskę w listopadzie br.. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów zorganizowaliśmy tournée na bis, na Państwa życzenie, bo jak wszyscy pamiętamy, nie dla wszystkich chętnych wystarczyło biletów. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Moisiejewa, Bieriozką i Krasnojarskiem. Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.
Program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET KOSTROMA, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów - to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru i spektakularnych efektów.
GWARANTUJEMY WSPANIAŁE PRZEŻYCIA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! artyści Russian National Ballet - Kostroma

Bilety w cenie od: 140zł

Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Ballet Opera Of Kiev - Dziadek do Orzechów
poniedziałek 02 grudzień 201919:00
Teatr Rozrywki
Chorzów, M. Konopnickiej 1
Russian National Ballet Kostroma
piątek 29 listopad 201919:00
Teatr Rozrywki
Chorzów, M. Konopnickiej 1
Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali
niedziela 01 grudzień 201915:30
Teatr Rozrywki
Chorzów, M. Konopnickiej 1
Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali
niedziela 01 grudzień 201919:00
Teatr Rozrywki
Chorzów, M. Konopnickiej 1
Ewa Kasprzyk, Antoni Pawlicki, Daniel Olbrychski
piątek 15 listopad 201917:30
Teatr Rozrywki
Chorzów, M. Konopnickiej 1
Stronę opublikowano: 29.04.2019, 00:00, Stronę wyświetlono: 5x
Hotele w pobliżu
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry