NOWE PROGRAMY

Brak recenzji
29 czerwiec 2021 19:00
ZAPRASZAMY NA PIERWSZY WIECZÓR KOMEDIOWY STAND-UP! Na scenie auli w SP nr 1 wystąpi jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny komediowej:Michał Pałubski. Aktor i komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Oto Michał Pałubski - nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!
Jak drugi swój cały najnowszy program "Życie 3.0" zagra największy wiking w kraju:Damian "Viking" Usewicz:Zdecydowanie gruba gwiazda polskiej komedii! Szczeciński komik który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie ani swoim bliskim ani nikomu innemy! Na scenie od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je czarnym humorem i mnóstwem dystansu do siebie. Widziany na Ryjku, w Comedy Central a niedługo na WOW i Playerze dostał się do finałów PAKI ale tam go nie widziano bo…COVID!
Bilety:30 zł- przedsprzedaż40 zł- w dniu wydarzenia. Ilość biletów ograniczona do 50% pojemności sali (więc za dużo ich nie ma)-------* Zakaz nagrywania występów.* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.--------W związku z obecną sytuacją w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:- Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.- Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów. Kup. Bilecik.pl

Wykonawcy / Artyści:

Michał Pałubski, Damian " Viking" Usewicz

Miejsce

Aula Gimnazjum nr 1
Murowana Goślina, ul. Mściszewska 10

Data i czas

wtorek 29 czerwiec 2021 godz. 19:00
Bilety w cenie od: 30 PLN
Aula Gimnazjum nr 1
Murowana Goślina, ul. Mściszewska 10
NOWE PROGRAMY

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności