Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu i Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu

Brak recenzji
09 listopad 2019 17:00
Wydarzenie już się odbyło.
W tym roku po raz pierwszy w historii sopocki Hipodrom mam przyjemność być gospodarzem Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu. Jest to wydarzenie wyjątkowe w wielu aspektach, zarówno pod względem wartości sportowej, jak również społecznej - integracji osób niepełnosprawnych, ich rodzin i bliskich.

Organizatorzy serdecznie zapraszają Mieszkańców do odwiedzenia zawodów, kibicowania sportowcom oraz wspólnej zabawy i integracji. Czerpiąc inspirację z działalności między innymi Anny Lewandowskiej, Prezes Olimpiad Specjalnych w Polsce, pomóżmy wspólnie w integracji i aktywizacji osób niepełnosprawnych.

Miejsce

Centrum Jeździectwa Hipodrom Sopot
Sopot, Polna 1

Data i czas

sobota 09 listopad 2019 godz. 09:00
- do -
poniedziałek 11 listopad 2019 godz. 17:00
Centrum Jeździectwa Hipodrom Sopot
Sopot, Polna 1
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Napisz recenzję dla wybranego miejsca

Dziękujemy! Twoja recenzja została wysłana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.