Jubileuszowa X edycja konkursu o Nagrodę Baszty Maślankowej

Brak recenzji
18 grudzień 2019 02:00
Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku zapraszają organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, firmy i instytucje z Malborka i powiatu malborskiego do udziału w jubileuszowym, X KONKURSIE o NAGRODĘ BASZTY MAŚLANKOWEJ.


Miejsce

Miasto Malbork
Malbork, -

Data i czas

środa 18 grudzień 2019 godz. 00:00
Miasto Malbork
Malbork, -

Inne wydarzenia w okolicy

14lut
"Zakochaj się w zamku Malbork" Malbork, - Co Krzyżacy i zamek mogą mieć wspólnego z miłością i świętem zakochanych? Sami możecie się przekonać. 14 lutego (w piątek), o god. 17.30, Muzeum...
"Zakochaj się w zamku Malbork"
13mar
Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls" Malbork, - Malborskie Centrum Kultury zaprasza na Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls", w piątek 13 marca na godzinę 18:00 do Karwanu Muzeum Zamkowego.
Babski Kabaret, czyli "Old Spice Girls"
więcej

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności