Festiwal pełen dobrej energii i pozytywnych relacji z ludźmi

Brak recenzji
30 czerwiec 2023 16:00
Po raz czwarty spotkamy się w Chwałkowie na łące w polu kukurydzy! Tym razem będzie ostrzej! Wymieszane style metalowej muzyki oraz konkretne Punk rockowe granie! Nie zabraknie także delikatniejszych rytmów. 16 zespołów, dwie starannie przygotowane sceny, moc atrakcji!  Jedynie u nas tak niskie ceny na kolejne wydarzenie w tak dziwacznych czasach! Festiwal pełen dobrej energii i pozytywnych relacji z ludźmi!
BANGARANG TO RODZINE ŚWIĘTO MUZYKI!
Zagrają:PIĄTEK:
AS NIGHT FALLSALCOHOLICATHE BILLOSCSOBOTA:VADERTORTHARRYJAWLESSZIMNA WOJNANIETRZASKMamy wam wiele do zaoferowanie, między innymi:Dwie profesjonalnie przygotowane sceny.Animacje dla dzieci i dorosłych.Warsztaty i zabawy.Strefa kultury.Gastronomia w każdym wymiarze.NOWOŚĆ! Strefa Śniadaniowa.Browar w wielu gatunkach.Bezpłatne pole namiotowe.Bezpłatny parking.Strefa motocyklowa z garażem.Strefa sanitarna.Dogodny dojazd PKP - stacja Włostowo 700 m.Profesjonalna ochrona i zabezpieczenie medyczne.Biuro Prasowe Festiwalu!
Zapraszamy! Stowarzyszenie Dżentelmeni Metalu! Grupa do zadań specjalnych, miłośnicy zabawy kochający ludzi i świetną muzykę! Razem walczymy o to żeby takie miejsca jak Bangarang były w odczuciu wielkim świętem muzyki i dobrej zabawy!
Bilet jednodniowy można wykorzystać w dowolny dzień Kup. Bilecik.pl

Wykonawcy / Artyści:

Tortharry (CZ), The Bill (PL)

Miejsce

Łąka w środku pola kukurydzy
Chwałkowo, Chwałkowo 1

Data i czas

piątek 30 czerwiec 2023 godz. 16:00
Bilety w cenie od: 80 PLN
Łąka w środku pola kukurydzy
Chwałkowo, Chwałkowo 1
Festiwal pełen dobrej energii i pozytywnych relacji z ludźmi

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności