Czytanie na drugie śniadanie - warsztaty literacko-plastyczne

Brak recenzji
09 listopad 2019 14:00
Wydarzenie już się odbyło.
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami lub opiekunami na zajęcia literacko-plastyczne. Warsztaty poprowadzi Dorota Wolter, pedagog i animatorka kultury. Obowiązują zapisy!Zapraszam dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami/opiekunami na zajęcia literacko- plastyczne ,,Czytanie na drugie śniadanie" na których przeczytam Wam historię Pani Borsukowej i jej przyjaciół (,,Droga na górę”autorstwa M. Dubuc). Będziemy również wspólnie tworzyć bajkowe zakładki do książek.  Pozdrawiam Dorota Wolter :-)  

Dorota Wolter - animator kultury, instruktor teatralny, pedagog.  Absolwentka Pedagogiki Społecznej UG i Wiedzy o Teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie.  Współpracuje z Księgarnią Vademecum w Gdyni oraz Stacją Kultura w Rumi.

 

Na zajęcia można zapisać się

telefonicznie (058 556-57-02)

mailowo (bibliotekapilotow@wbpg.org.pl)

lub w bibliotece ul. Pilotów 3

Miejsce

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Gdańsk, ul. Manifestu Połanieckiego 32-34

Data i czas

sobota 09 listopad 2019 godz. 12:00
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
Gdańsk, ul. Manifestu Połanieckiego 32-34
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Napisz recenzję dla wybranego miejsca

Dziękujemy! Twoja recenzja została wysłana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.