* Wydarzenie archiwalne *

Gdzie?

Hala sportowo-widowiskowa Arena

Gdynia, Kazimierza Górskiego 8

Kiedy?
piątek
12 lipiec 2019 godz. 15:00

Baltic Beer Fest | Gdyński Festiwal Piw Rzemieślniczych. Przyjdź i przybij pionę z przedstawicielami Polskich browarów rzemieślniczych. Pojaw się na wydarzeniu i poznaj niezwykle bogaty świat polskiej branży piwnej. Przekonaj się, że piwo piwu nie równe. Rozsmakuj się w dziesiątkach styli i w setkach nowych smaków! Dla smakoszy organizujemy strefę food-truck'ów z dziesiątkami dań z różnych zakątków świata.Do tego koncerty dub & raggae:
Mistah Lego. Mademoiselle Carmel
Lonely Tree Sound. System. Poza  tym:Baltic Beer Mile (Bieg Piwna Mila)Turniej Beer Pong'a. Strefa gier planszowych z Rebel.pl. To wydarzenie, na którym musisz być i koniecznie pojaw się z przyjaciółmi! Festiwal Piw Rzemieślniczych
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Premierowa Trasa Albumu
czwartek 05 grudzień 201920:00
Klub Pokład
Gdynia, Al. Jana Pawła II 11
Sala Koncertowa Portu Gdynia
Gdynia, Rotterdamska 9
Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTOR
czwartek 14 listopad 201919:00
Sala Koncertowa Portu Gdynia
Gdynia, Rotterdamska 9
Musical - 20 lat po metrze
piątek 06 grudzień 201919:00
Sala Koncertowa Portu Gdynia
Gdynia, Rotterdamska 9
Stronę opublikowano: 28.04.2019, 23:59, Stronę wyświetlono: 5x
Hotele w pobliżu
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry