* Wydarzenie archiwalne *

Gdzie?

Stary Klasztor

Wrocław,

Kiedy?
środa
12 czerwiec 2019 godz. 20:00

Miłośników rosyjskich piosenek i ballad zapraszamy na kolejny wieczór poświęcony twórczości Bułata Okudżawy.12 czerwca na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru usłyszymy najpiękniejsze pieśni i ballady rosyjskiego barda w wykonaniu Adama Tomaszewskiego.
Będzie okazja do sentymentalnych wspomnień, ale i do wspólnego śpiewania ballad Mistrza Bułata.Adam Tomaszewski -  pedagog i ekonomista z wykształcenia , przedsiębiorca z zawodu,  interesuje się piosenką i grą na gitarze od wielu lat.
Koncertował na kilku festiwalach o zasięgu krajowym, między innymi:Wrocławski Maj,Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie,Festiwal Pieśni Żeglarskich Shanties w Krakowie,Festiwal Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu.Kilkakrotnie występował w Republice Czeskiej.
W swoim repertuarze ma aktualnie trzy programy:
Pieśni Bułata Okudżawy,.
Ballady Leonarda Cohena, Pieśni spod żagli. Adam Tomaszewski
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Siedziba firmy Witalni
Wrocław, ul. A. Ostrowskiego 7 lok. 311
Siedziba firmy Witalni
Wrocław, ul. A. Ostrowskiego 7 lok. 311
Sala koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Wrocław
Sala koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10
Wrocław
Koncert Lady Pank
niedziela 17 listopad 201918:30
Hala Stulecia
Wrocław, Wystawowa 1
Stronę opublikowano: 10.05.2019, 12:21, Stronę wyświetlono: 20x
Hotele w pobliżu
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry