Z ogórem czy bez Rybnik należy do sieci lokali serwujących tradycyjne zapiekanki w różnych miejscowościach w naszym kraju. Rybnicki lokal to miejsce przyjazne rodzinom, w którym została wydzielona specjalna strefa dla dzieci.

Menu składa się z 10 stałych pozycji plus jedna sezonowa. Serwowane przez nas zapiekanki są przygotowywane w obecności Klienta, na chrupiących bagietkach pochodzących z lokalnej piekarni. Wszystkie dodatki są zawsze świeże oraz odpowiednio wyselekcjonowane. Jednym z naszych podstawowych składników jest prawdziwy ser – mozzarella. Elementami, które nas wyróżniają spośród konkurencji – jest wybór aż jedenastu starannie dobranych sosów oraz pyszny naturalny ogór kiszony wieńczący całą zapiekankę.

Nasze zapiekanki:
TRADYCYJNA - ser, pieczarki
PO LIFTINGU tradycyjna - ser, pieczarki
Z PIEKŁA RODEM - ser, ostra papryka, cebula, salami
alboNARA - sos śmietanowy, ser, pieczarki, cebula, boczek
ZWYKŁY OSIOŁ - ser, cebula, pieczarki, salami
ZBOCZONA - ser, cebula, boczek
KURCZE MAĆ - ser, cebula, kukurydza, kurczak
NA SERIO - ser mozzarella, ser typu feta, ser lazur
PO LEKKU - ser, szpinak, oliwki, suszone pomidory, ser typu feta
ISTNA RZEŹNIA - ser, szynka, cebula, boczek, salami
już PORA - sos czosnkowy, ser mozzarella, szynka, kukurydza, por, ser cheddar

W sprzedaży posiadamy również Oranżadę z Kąkolewnicy, wpisaną na Listę Produktów Tradycyjnych. Napój produkowany jest w rodzinnym zakładzie, nieprzerwanie od 1957 roku! Do wyboru mamy smak cytrynowy i malinowy.


Kontakt
Napisz opinię ...
13.12.16, 10:17
Tradycyjne zapiekanki Z ogórem czy bez
13.12.16, 10:15
Lokal Zogóremczybez Rybnik, ul. Sobieskiego 38
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 16.12.2016, 14:24, Stronę wyświetlono: 641x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry