Skosztuj wyśmienitej kuchni z reprezentacją dań pomorskich w klimatycznych wnętrzach najstarszej, prowadzonej nieprzerwanie od 1945 roku restauracji w sercu Sopotu. Przy Monciaku, w budynku pod ochroną konserwatora zabytków, prowadzimy restaurację Złoty Ul.
Tylko u nas możesz spróbować 150 pozycji piw – zarówno polskich regionalnych, jak i marek z różnych zakątków świata. Wiele z nich lejemy z kranu! Skomponowane starannie menu zadowoli amatorów pierogów, ale także fanów krewetek. Szczególnie polecamy nasze desery. Obok popularnych dań mamy w karcie również autorskie potrawy i specjalności naszej restauracji.

Przygotujemy dla Ciebie catering oraz zorganizujemy imprezę w naszej restauracji. Niezależnie od tego czy będzie to spotkanie biznesowe, czy uroczystość rodzinna. Zadbamy o najdrobniejsze szczegóły, udogodnienia i dekoracje według Twojego pomysłu. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na doradztwo i propozycje przygotowane w oparciu o Twoje oczekiwania. Koniecznie sprawdź kreatywność naszego zespołu kucharzy.

Złoty Ul to także muzyka na żywo i spotkania w bardziej kameralnym gronie. Umożliwia to układ naszej restauracji, który pozwala na oddzielenie części sal. Doskonałym miejscem relaksu jest przytulny ogródek z widokiem na sławnego Monciaka. Dbamy o to, aby klimatyczny nastrój za każdym razem udzielił się Tobie i Twoim gościom.

Znajdziesz u nas idealne warunki do przeżywania emocji sportowych, obserwując rywalizacje sportowe na dużym ekranie.

Miło nam będzie gościć Ciebie i Twoich przyjaciół. Wpadnijcie do nas!

Godziny otwarcia
od poniedziałku do piątku od 12.00 – 24.00
sobota, niedziela od 10.00 – 24.00
w sezonie od 9.00 do ostatniego gościa
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 11.08.2012, 11:31, Stronę wyświetlono: 2426x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry