Zabiegi medycyny estetycznej - Edyta Drogosz

Kielce, Orląt Lwowskich 72K/27

Brak recenzji
Fachowy makijaż permanentny w Kielcach wykonuje Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej Edyta Drogosz. Nowoczesne urządzenia oraz długie doświadczenie specjalistów zapewniają zakładane i długotrwałe efekty. Wykonywane za pomocą urządzenia oraz techniki Long-Time-Liner permanentne brwi, oczy i usta dają rezultaty zgodne z oczekiwaniami klientów. Wysoka jakość charakteryzuje także inne zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzane w Centrum w Kielcach. Są one szansą na poprawę wyglądu i usunięcie uciążliwych niedoskonałości. Więcej informacji dostępne jest na witrynie online kliniki medycyny estetycznej w Kielcach.

Często zadawane pytania dotyczące Zabiegi medycyny estetycznej - Edyta Drogosz

Zabiegi medycyny estetycznej - Edyta Drogosz znajduje się w lokalizacji Kielce

Kielce, Orląt Lwowskich 72K/27

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności