Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław Śląski, Ks.Płk. Wilhelma Kubsza 17

Brak recenzji
Wodzisławskie Centrum Kultury jest stworzone przez ludzi i dla ludzi. Od wielu lat działa w Wodzisławiu Śląskim po to, by ożywiać kulturalnie miasto, które ciagle słyszy zarzuty, że nic się w nim nie dzieje. Organizujemy koncerty, spektakle, imprezy plenerowe, dni miasta, w swojej ofercie posiadamy liczne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Nasz Amatorski Ruch Artystyczny skupia około 600 członków. Nasza Wuckowa rodzina ciągle się powiększa. To daje nam codziennie dowody na to, że jesteśmy potrzebni oraz, że nasza praca ma sens.

Często zadawane pytania dotyczące Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisławskie Centrum Kultury znajduje się w lokalizacji Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski, Ks.Płk. Wilhelma Kubsza 17

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności