Wieloletnie doświadczenie w handlu sprawiło, że Białostocka firma WAWRUK Nowoczesna Stolarka swoją ofertą bije na głowę pobliską konkurencję. Firma wyspecjalizowała się tylko w kilku dziedzinach, przez co jest w stanie zaspokoić wszelkie wymagania klientów. Te dziedziny to okna, drzwi, ogrodzenia, bramy garażowe a nawet meble drewniane. Pisanie, że to najlepsza firma, najtańsza, oferująca profesjonalny montaż drzwi i tak dalej przeczytać można prawie w każdej prezentacji firm. WAWRUK Nowoczesna Stolarka tego nie robi, klienci mają swoje zdanie i wiedzą, że warto tu wracać przy każdej okazji. Zerknij na stronę a dowiesz się dlaczego.

Wawruk Nowoczesna Stolarka - okna Białystok
Białystok, Wschodnia 4

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności