Wąwóz Korzeniowy Dół

Kazimierz Dolny, Doły

Brak recenzji
Wąwóz Korzeniowy Dół - obowiązkowe miejsce, które trzeba zwiedzić będąc w Kazimierzu Dolnym. Korzeniowy Dół uważany jest za najbardziej malowniczy oraz najczęściej odwiedzanym przez turystów kazimierskim wąwozem. Swą formą przypomina wąwóz naturalny, ale powstanie zawdzięcza działalności człowieka.
Korzeniowy Dół ma wygląd typowej głębocznicy, która charakteryzuje się pionowymi ścianami pozbawionymi roślinności, ich dno wykorzystywane jest jako droga, jest o wiele mniej głęboki niż zwykłe wąwozy. Wąwozem przebiega ścieżka dydaktyczna. Trasa nie jest zbyt wymagająca i liczy kilkaset metrów. W pobliżu znajdują się liczne parkingi.

Często zadawane pytania dotyczące Wąwóz Korzeniowy Dół

Wąwóz Korzeniowy Dół znajduje się w lokalizacji Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny, Doły

podobne obiekty w pobliżu Wąwóz Korzeniowy Dół:

atrakcje 🎡 w pobliżu Wąwóz Korzeniowy Dół:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Wąwóz Korzeniowy Dół

restauracje 🍽️ w pobliżu Wąwóz Korzeniowy Dół:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Wąwóz Korzeniowy Dół:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Wąwóz Korzeniowy Dół

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności