Największa w Polsce sieć salonów optycznych.
W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

Vision Express CH Galeria Kalisz,
ul. Poznańska 121-131

Kontakt
Tel: +48 (62) 767 33 04

www.visionexpress.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00
Niedziela 9:00-20:00
Napisz opinię ...
07.02.11, 10:26
Nie polecam salonu w Kaliszu, panie obrażone na cały świat. Optometrystka zrugała mnie, że noszę soczewki i po ich zdjęciu trzeba odczekać 15 minut, żeby zrobić badanie a przez to będzie miała dla mnie bardzo mało czasu. Na moją uwagę, że osoba zapisująca mnie na badanie wiedziała, że noszę soczewki i mogła mnie uprzedzić o tym, że trzeba odczekać 15 minut - pani powiedziała, że osoba zapisująca nie ma obowiązku o tym informować! To do kogo te pretensje?! Druga, kasująca za badanie również bardzo nie miła. Jak powiedziałam, że nic u nich nie kupię to strzeliła focha i z obrażoną miną skasowała za badanie. A swoją drogą ceny u nich z kosmosu. NIE POLECAM
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 27.02.2009, 10:40, Stronę wyświetlono: 8561x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry