Największa w Polsce sieć salonów optycznych.
W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

Vision Express CH Alfa,
ul. Piłsudskiego 16

www.visionexpress.pl

Kontakt
Tel: +48 (89) 527 95 12

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota: 9:00-21:00
Niedziela 10:00-20:00
Napisz opinię ...
25.03.12, 05:51
Asortyment w/w sklepie może i duży,ale obsługa stanowi tam chyba wątpliwej jakości dekorację.Zero porady,zero pomocy, nigdy w życiu już w tym sklepie nic nie kupię. Widocznie Vision Express w Olsztynie nie zależy na klientach, skoro zatrudnia tak beznadziejny personel.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 27.02.2009, 13:46, Stronę wyświetlono: 11624x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry