Największa w Polsce sieć salonów optycznych.
W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

CH Arena,
Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego 1

Kontakt
Tel: +48 (32) 775 10 40

www.visionexpress.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00 Niedziela 10:00-20:00
Napisz opinię ...
Gość
10.04.09, 10:51
STRASZNIE SIE OCIĄGAJĄ, NIBY SYMPATYCZNI, ALE TYLKO W MOMENCIE PŁACENIA, JAK JUZ COŚ OD NICH CHCESZ - BO NAWALILI TO JUŻ OSCHLI... DO ZAMÓWIONYCH OKULARÓW ŻADNYCH PREZENTÓW, MIĘKKI FUTERAŁ, BEZ SZMATKI, A TERAZ TO JUZ STANDARD W INNYCH PUNKTACH - NIE POLECAM NA PEWNO TAM NIE PÓJDE PONOWNIE
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 02.03.2009, 13:29, Stronę wyświetlono: 3461x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry