Największa w Polsce sieć salonów optycznych.
W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

C.H. Galeria Askana
Al. Konstytucji 3 Maja 102

Kontakt
Tel: +48 (95) 737 26 52

www.visionexpress.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00
Niedziela 10:00-20:00
Napisz opinię ...
02.02.11, 05:41
hej.w salonie w askanie laska ładna,ale zero zainteresowania klientem.weszliśmy tam w 3 osoby,trudno nie zauważyć 3 osób i nie usłyszeć zwyczajowego"dzień dobry".nie chciało się jej nawet odpowiedzieć,nie mówiąc już o zainteresowaniu jakimkolwiek.staliśmy dłuższą chwile,w trym czasie wykonała 2 telefony,następnie odwróciła się bez odrobiny zaineresowania poprostu dosłownie "dupskiem" do nas i zaczeła coś grzebać w komputerze i następnie w jakimś kartonie.jeśli ma problemy z dostrzeżeniem 3 osób w salonie,to właśnie może sobie dobrać okulary(bo widać że jest tam duży wybór),a jeśli nie ma problemów ze wzrokiem,to ktoś powinien ją skierować na podstawową lekcję kultury ,taką jak to się uczy dzieci w przedszkolu,że na dzień dobry się odpowiada,nie mówiac o tym że ona tam jest dla mnie a nie odwrotnie.obsługa żałosna,żeby nie napisać że wk.....ny,to powiem poirytowany poprostu zabrałem stamtąd rodzine i wyszedłem.fatalna ,najfatalniejsza obsługa jaka mi się trafiła.gwiazdek?minus nieskończoność!!!!!!!!MASAKRA
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 18.02.2009, 22:16, Stronę wyświetlono: 4561x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry