Usługi rolnicze - Agroas

Grodków, Nowa Wieś Mała 27B

Brak recenzji
Firma AGROAS istnieje na rynku od 1992 r. i jest liderem w branży kompleksowego zaopatrzenia rolnictwa w środki do produkcji rolnej i maszyny rolnicze oraz rozprowadzania płodów rolnych. Szeroka oferta obejmuje:

- sprzedaż, serwis i części zamienne do maszyn rolniczych popularnych marek, jak CLAAS, HORSCH, MASCHIO GASPARDO, HARDI, WIELTON, KUHN;

- uprawa zbóż i kukurydzy oraz transport i skup płodów;

- rozpowszechnianie kwalifikowanego materiału siewnego, nawozów i środków ochrony roślin oraz doradztwo w zakresie ich wyboru i stosowania.

Firma prowadzi szeroko zakrojone działania badawczo-rozwojowe w celu polepszenia procesu produkcji, zarówno programów nawożenia, zabiegów chemicznych, jak i samej techniki upraw gleby.

Często zadawane pytania dotyczące Usługi rolnicze - Agroas

Usługi rolnicze - Agroas znajduje się w lokalizacji Grodków

Grodków, Nowa Wieś Mała 27B

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności