Uniwersytet w

Leuven, Groeftstraad 29/2

Brak recenzji
Stanowi on cały kompleks uniwersytecki, w którym najstarszą część stanowią wydziały filozoficzny oraz teologiczny. Wydziały matematyczno-przyrodnicze znajdują się w innej części miasta, w dzielnych Haverlee. Posiada wspaniałą i ogromną bibliotekę, niedaleko głównego budynku uczelni. Całość utrzymana jest w renesansowo-klasycystycznym stylu. Zachwyca formą i rozmiarami.
Uniwersytet w
Leuven, Groeftstraad 29/2
Data publikacji: 29.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.