Bursa Akademicka ZOHiS BK RP

Kraków, plac gen. Władysława Sikorskiego 1

Brak recenzji
Bursa Akademicka ZOHiS BK RP Tanie noclegi Kraków. Uważasz, iż nocleg lub też mieszkanie na Starym Mieście Krakowie jest drogie oraz obarczone przymusem wynajęcia drogiego apartamentu? Jeśli tak, wypróbuj Bursę Akademicką, w której masz prawo spędzić noc już od 45 zł za osobę - oferujemy praktyczne pokoje 1-4 osobowe, w jakich noc w wygodnych warunkach może spędzić każdy, kto poszukuje taniego noclegu. Wskutek tego nie czekaj i jeśli poszukujesz noclegu w Krakowie, a przy tym chcesz być w centrum - wypróbuj tę propozycję.

Często zadawane pytania dotyczące Bursa Akademicka ZOHiS BK RP

Bursa Akademicka ZOHiS BK RP znajduje się w lokalizacji Kraków

Kraków, plac gen. Władysława Sikorskiego 1

podobne obiekty w pobliżu Bursa Akademicka ZOHiS BK RP:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Bursa Akademicka ZOHiS BK RP

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności