Szklany granulat do piaskowania - Blast Grit

Grabica, Grabica 86b

Brak recenzji
Blast Grit to przedsiębiorstwo, która jest specjalistą o procesie przerabiania szkła na mąkę szklaną i granulaty szklane. Tworzone produkty znakomicie sprawdzają się w branży oczyszczania strumieniowego. Oferowane ścierniwo szklane jest eko i ma atest higieniczny PZH Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Jego wykorzystywanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia, gdyż nie ma w nim szkodliwego ołowiu. Właśnie dlatego skutecznie może zastąpić tradycyjne produkty w procesie piaskowania. Blast Grit to polski producent, który posiadam wysokospecjalistyczny park maszynowy do produkcji ścierniwa. Dzięki temu tworzy nowoczesne i wszechstronne produkty przystosowane do indywidualnych zapotrzebowań klientów.

Często zadawane pytania dotyczące Szklany granulat do piaskowania - Blast Grit

Szklany granulat do piaskowania - Blast Grit znajduje się w lokalizacji Grabica

Grabica, Grabica 86b

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności