Synagoga w

Kecskemet, Rákóczi út 2

Brak recenzji
Jest jedną z najpiękniejszy i najlepiej zachowanych synagog na Węgrzech. Plan konstrukcji stworzył Janos Zitterbarth w XIX wieku. Utrzymana jest w stylu romantycznym, z kilkoma cechami gotyku, jak między innymi przepiękna rozeta nad wejściem głównym. Budynek ten idealnie wkomponowuje się w zdecydowanie nowocześniejsze otoczenie. Po konferencji krajowej w 1970 roku została przekształcona na Dom Nauki i Techniki.
Synagoga w
Kecskemet, Rákóczi út 2
Data publikacji: 27.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.