Synagoga w

Kecskemet, Rákóczi út 2

Brak recenzji
Jest jedną z najpiękniejszy i najlepiej zachowanych synagog na Węgrzech. Plan konstrukcji stworzył Janos Zitterbarth w XIX wieku. Utrzymana jest w stylu romantycznym, z kilkoma cechami gotyku, jak między innymi przepiękna rozeta nad wejściem głównym. Budynek ten idealnie wkomponowuje się w zdecydowanie nowocześniejsze otoczenie. Po konferencji krajowej w 1970 roku została przekształcona na Dom Nauki i Techniki.

Często zadawane pytania dotyczące Synagoga w

Synagoga w znajduje się w lokalizacji Kecskemet

Kecskemet, Rákóczi út 2

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności