Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa

Warszawa, ul. Racławicka 99

Brak recenzji
Jeśli szukasz miejsca, w którym stworzysz pełnometrażowy film czy sesję zdjęciową w studio, serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura Studio StreamOnline na Mokotowie. Z pomocą przestrzeni oferowanej przez studio oraz wsparcia ze strony obsługi możecie Państwo zrealizować zarówno szkolenie online nadawane bezpośrednio przez internet, jak i sesję fotograficzną czy profesjonalną reklamę lub wywiad. Dzięki temu można liczyć na profesjonalną pomoc podczas realizacji projektów.

ul. Racławicka 99
02-634 Warszawa
tel. 889308080
NIP: 9571052727
REGON: 221216447
https://studio.streamonline.pl/

Studio Streamonline - studio filmowe Warszawa
Warszawa, ul. Racławicka 99

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności